"Dobrý tovar kupcu nájde."

1
1
2
2
3
3

Realitná činnosť

Ponúkame kompletný servis sprostredkovania predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti, prípadne Vám nájdeme tú podĺa Vašich predstáv a náš hypošpecialista Vám pomôže s jej financovaním. 

 

Hlavným cieľom je ponúknuť klientom maximálne množstvo služieb, ktoré môžu od realitnej kancelárie očakávať. Máme individuálny prístup k potrebám každého klienta. Prioritou našej spoločnosti sú pravdivé a objektívne informácie, ktoré poskytujeme o každom ponúkanom objekte. Tešíme sa na spoluprácu s Vami kde pri úvodnom stretnutí starostlivo preskúmame Vaše realitné ciele a vypracujeme stratégiu k ich dosiahnutiu. Prosím v prípade záujmu nás kontaktujte a dohodnite si prvé nezáväzné stretnutie. Kontaktné údaje sa Vám zobrazia po kliknutí sem: kontaktné údaje.

Ako prebieha realitný obchod s Benton s.r.o.?

Keď predávate svoju nehnuteľnosť je to často pre Vás jeden z najväčších obchodov v živote. Pokiaľ ste sa rozhodli pre firmu Benton s.r.o. vedzte, že poskytujeme výhradne full service pri predaji Vašej nehnuteľnosti od úvodného stretnutia až po záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Realitný obchod začína úvodným stretnutím medzi maklérom ktorého ste si vybrali Vy, alebo ktorý Vám bol pridelený a Vami. Maklér prejde s Vami všetky Vaše otázky a spôsob predaja nehnuteľnosti. Preskúma výhody a nevýhody predávaného objektu, vytvorí pôdorys a vypracuje fotodokumentáciu cca 120 fotiek z ktorých sa použije 15-30 tých najlepších (záleží od veľkosti objektu). Do 24 hodín od osobného stretnutia vypracujeme s marketingovým špecialistom podľa situácie na realitnom trhu stratégiu predaja Vašej nehnuteľnosti a po stretnutí so znalcom a dohode s Vami nastaví cenu.

Pokiaľ je stratégia predaja vypracovaná podľa aktuálneho diania na realitnom trhu, začneme nehnuteľnosti zhotovovať reklamu (predávať ju). Je ponúknutá zhruba na 50 najnavštevovanejších portáloch, prípadne v špecializovaných realitných printových médiách. Začneme oslovovať množstvo klientov z našej širokej databázy kupujúcich. Vypracovanú ponuku odošleme aj našim zmluvným partnerom v investičných spoločnostiach či realitných kanceláriách, ktorí ju ďalej ponúkajú svojim klientom. Prostredníctvom inzercie hľadajúcich, aktívne vyhľadávame potencionálnych záujemcov. Po týchto krokoch na Vašu nehnuteľnosť začnú prichádzať záujemcovia, ktorých bude sprevádzať Váš maklér (rovnako bude časovo koordinovať obhliadky). Pokiaľ sa niekto zo záujemcov rozhodne pre kúpu Vašej nehnuteľnosti dohodneme sa s ním na zaplatení rezervačného poplatku a podpíše sa Rezervačná zmluva na nehnuteľnosť. Pokiaľ záujemca nehnuteľnosť rezervoval začne náš advokát vypracovávať všetky zmluvy potrebné k predaju nehnuteľnosti. V spolupráci s našim advokátom, predávajúcim (Vami) a kupujúcim sa v postupnosti podpisujú zmluvy až po návrh na vklad do katastra. Všetko riadite s pohodlia domova v spolupráci s maklérom a spoločnosťou Benton s.r.o., bez starostí, až po záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Prečo predávať nehnuteľnosť exkluzívne?

Exkluzivita prirodzene zaväzuje k zodpovednosti a pri exkluzívnom predaji máme možnosť viac investovať do reklamy. Klienti praktizujú, že jednu nehnuteľnosť ponúknu viacerým realitným kanceláriám a to za rôznych podmienok. Dnes je bežná spolupráca medzi realitnými kanceláriami a z toho dôvodu nie je potrebné, aby klient ponúkal viacerým kanceláriám svoju nehnuteľnosť. 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2